Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava namesten stan vo Micurin

Jepet me qera nga: Елизабета 20 Qer 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Станот е на 3 кат од вкупно 5 ката. Источна ориентација. Има посебна спална и заеднички кујна, дневна и трпезарија. Има лифт и централно парно греење. Цена по договор. Инф тел. 071 250 982
Елизабета
071250982
Leaflet
Në fillim