Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava namesten stan vo Novo Lisice

Jepet me qera nga: Danilo 19 Qer 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Izdavam Namesten stan vo Novo Lisice, 45 m2 (Novi zgradi) kaj posledna petka.
Informacii na tel: 02 2620523
mob. 075549370
Leaflet
Në fillim