Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava namesten stan za studenti

170 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Kate 08 Gush 13:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se sostoi od dve prostorii , kujna posebno, dnevna posebno, spalna posebno. Nema masina za perenje.
Leaflet
Në fillim