Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA NAMESTEN STAN ZA TRI STUDENTI

200 EUR /muaj

Jepet me qera nga: ЛИДЕР 21 Gush 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
SE IZDAVA KOMPLETNO NAMESTEN DVOSOBEN STAN ZA STUDENTI VO AERODROM, SO POVRSINA OD 45M2, NA PRV KAT, SO DVE SOBI SO TRI POEDINECNI KREVETI, KUJNA, BANJA, SO SOPSTVENO GREENJE.
POVEKE INF : 078/267-327
ЛИДЕР
078-439-120
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione