Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava namesten stan

250 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Dime 23 Maj 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se izdava namesten stan na ul.Vladimir Komarov 32/ 5-sprat
Nas.Aerodrom stanot e na mirna lokacija pokraj kej
Leaflet
Në fillim