Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava namestena garsonjera vo G. Lisice

6 000 MKD /muaj

Jepet me qera nga: goce 23 Shk 11:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Se iznajmuva namestena garsonjera vo Gorno Lisice,kompletno opremena. Mesecnata kirija e 6000 denari i vo kirijata se vkluceni i smetkite za voda ,internet i televizija. Garsonjerata e vednas vseliva.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione