Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava nov prazen stan so 3kancelarii Aerodrom

250 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Sonce Nedviznosti 06 Maj 10:34 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Sonce Nedviznosti
Nov stan 54m2, do City Mall Karpos 3 67 000 ЕУР
Se izdava stan za deloven prostor vo Centar 250 ЕУР
Ubav plac 250m2 Crnice so kuka i dvor 155 000 ЕУР
Se izdava deloven prostor Centar 650 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se izdava nov prazen stan so kujna, 60m2, so 3 kancelarii,na 3 kat,pogoden za firma, lokaciski karsi Reptil market Aerodrom.Idealen za stranski pretstavnistva, trgovski
firmi,advokati,knigovoditeli,izvrsiteli ili notari.
Tel.za kontakt.
Sonce Nedviznosti
Sonce Nedviznosti so svoeto dolgogodisno iskustvo i profesionalen kadar, raboti so stranski klienti i nivnite investicii vo Makedonija,kako i so domasni klienti koi imaat specificni baranja, no i tie koi imaat da ponudat kvalitetni nedviznosti. Najdobar kvalitet za vasite pari!
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dame Gruev No.1-6/9 Tregoje në hartë
077991712 070787127 070739868
https://www.realestatesun.com.mk
Leaflet
Sonce Nedviznosti
Se izdava stan 60m2 Vodnjanska karsi Drzavna 250 ЕУР
Se izdava stan vo Centar kaj Gradska Bolnica 350 ЕУР
Se izdava stan 45m2 kaj Katolicka so 1 spalna 250 ЕУР
Se izdava stan 80m2 pocetok K Voda 2 spalni nov 450 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione