Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava nova namestena garsonjera vo Novo Lisice

200 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Julijana 11 Korr 10:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се издава нова наместена гарсоњера, во Ново Лисиче ( последна 5ка ) 34m2 со целосно опремена кујна со нови уреди, нов мебел и плакари. Цена 180 евра. За повеќе информација јавете се слободно на 070333680 или по Viber на +17085430813.
Гарсоњерата ќе биде слободна од 01/08
Julijana
070333680
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione