Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava odlicen namesten stan 57m2 vo Aerodrom

210 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Горан 10 Maj 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Издавам одличен целосно наместен стан, 57м2, во Аеродром, кај Воен базен, спроти Американ колеџ.
Станот е на југозападна страна, на 5-ти кат, со влезен ходник, пространа дневна соба, посебна кујна, спална, детска соба, тараса, клима уред, централно греење. Зградата е со сопствен паркинг.
Станот е вселив најдоцна на 31 Мај 2019г.
Горан
075/364-485
Leaflet
Në fillim