Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

SE IZDAVA PRAZEN 3 SOBEN STAN VO AERODROM

220 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: URBAN LIVING 24 Dhj 09:02 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
 URBAN LIVING
Odlicen dvosoben stan kaj Univerzalna 250 ЕУР
URBAN LIVING IZDAVA NOV STAN DO VLEZOT NA KORCAGIN 270 ЕУР
URBAN LIVING IZDAVA STAN KAJ KATOLICKA CRKVA 250 ЕУР
Nov dvosoben stan vo Rasadnik Kisela Voda 40 890 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Se izdava prazen kompletno renoviran trosoben stan vo Aerodrom sproti ou. Gorgija Pulevski. Na 3 kat so centralno parno greenje pogoden kako za ziveenje taka i za firmi. Vednas vseliv.
Cena: 220 evra
Kontakt: 078 430 293
078 967 010
Agencija Urban Living
URBAN LIVING
Агенција за недвижности УРБАН ЛИВИНГ располага со голема понуда на недвижен имот, станови, куќи,деловни објекти, плацеви за градба и др.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Kuzman Josifovski Pitu 28 lok. 19, Tregoje në hartë
078 967 010/078 324 384
https://www.facebook.com/Urban-Living-607139376062001/
URBAN LIVING
  Online
078 967 010
Leaflet
 URBAN LIVING
URBAN LIVING PRODAVA UBAV TROSOBEN STAN  AERODROM 62 500 ЕУР
URBAN Living Izdava stan Antiko Karpos 4 Siti Moll 200 ЕУР
URBAN LIVING IZDAVA DELOVEN PROSTOR 127M2 450 ЕУР
SE IZDAVA NOV LUKS NAMESTEN 3-SOBEN STAN VO HROM 270 ЕУР
Në fillim