Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava prazen stan vo Aerodrom

9 500 MKD /muaj

Jepet me qera nga: xxx 18 Pri 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
се издаа стан
Leaflet
Në fillim