Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan 72m2 vo n Aerodrom

400 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Goran 21 Gush 13:57 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Број на соби: 3 Површина: 72 m2 Локација: Аеродром, Скопjе,кај поликлиника Јане Сандански. Станот е комплетно наместен со мебел и бела техника. Прво вселување. Со 2 спални и нов мебел. Ниско приземје и 2 балкони со парно и лифт. - цена - 400е
Goran
Posreduvame vo promet so nedviznini - Zakup i Kupoprodazbi na Stanovi i Delovni Prostori Agenciskata usluga na Zakup do 300e se naplatuva samo od stranata na sopstvenicite na nedvizninite
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Partizanski Odredi 46 Tregoje në hartë
+389 70250658
Leaflet
Goran
Namesten Stan kaj Katolcka za par ili 2 studentki 280 EUR
Odlicna Kancelarija vo strog Centar 270 EUR
Se izdava Stan vo blizina na vlada 0 MKD
Se izdava stan vo Gradski Zid 350 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione