Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan 75m2 vo Aerodrom pozadi Tri Biseri

230 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Todor 30 Mar 12:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se izdava namesten stan od 75 m2 na odlicna lokacija do Tri Biseri, Aerodrom. Dnevna, kujna, trpezarija i 2 spalni sobi. 2 terasi so pogled edna kon Vardar, druga kon park. Renovirano kupatilo. So parno greenje, tv itn. Sloboden od 01.04.2020 god. Cena po dogovor. Kontakt: 071-747759
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione