Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan kaj PIOM do Vardar

260 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Марјан 29 Gush 12:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Станот се наоѓа во наоѓа до Железничка станица. Поглед на Вардар.
Марјан
071579442
Në fillim