Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan kompletno namesten

300 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Mitko 14 Gush 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Izdavam stan vo aerodrom kaj red cafe ,kompletno namesten ,ke ve molam od agencii ne zvonete 072 261 590
Leaflet
Në fillim