Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan od 180m2 vo Aerodrom

180 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Mare 20 Maj 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Издавам 50м2 стан, комплетно наместен, реновиран, светол. Со парно, лифт, интернет. Одлична локација, позади Капитол мол.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione