Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan od 54m2 vo Aerodrom

0 EUR

Jepet me qera nga: Ѓоко 19 Qer 09:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се издава комплетно реновиран стан со целосно нов мебел и нови прозори и врати . Станот е 54м2 , претсобје , дневна соба , детска соба , трпезарија , кујна , купатило и два балкона на трети спрат.
Ѓоко
075 892 871
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione