Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan od 65m2 vo Aerodrom

220 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Liljana 19 Qer 09:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Se izdava namesten stan vo 3 biseri do 7-ca od 65 m2 so 1 spalna, vednas vselliv.

070/992-614

Molam bez agencii!
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione