Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan od 67m2 vo Aerodrom

250 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Vlade 04 Mar 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se izdava stan so povrsina od 67m2
nova gradba vo opstina aerodrom.
Stanot e na 4.ti sprat so lift,nova gradba so kujna .
zgradata e napravena 2016.god od pretprijatie
Golden art.

Leaflet
Në fillim