Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA STAN OD 70M2 VO AERODROM

250 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Лила 27 Nën 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Две спални соби,тераса,лифт,централно парно, комплет опремен со мебел и бела техника.Предност семејство со или без деца.
Лила
071387189
Leaflet
Në fillim