Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan povolno do Kapitol Aerodrom

220 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Robert 02 Tet 10:02 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Robert
SE IZDAVA PRAZEN TROSOBEN STAN KAJ SAMPIONCE K.VOD 200 ЕУР
Se izdava dvosoben stan vo Kapistec 0 ЕУР
NOV DVOSOBEN STAN VO TAFTALIDZE 1 0 ЕУР
Renoviran stan so 2 spalni vo KARPOS 2 0 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Sifra 972
Stanot e otvoren prostor vo koj e smesten bracen krevet 2x2 m, so posebno kujna, banja i balkon, na 2 ri kat , bezlift, so centralno parno.
Ne se izdava na studenti!
Kontakt 070 317 369
Leaflet
Robert
Flatiron stara rampa povolna cena za dvosoben stan 300 ЕУР
Pozadi 7ka vo Aerodrom prekrasen dvosoben rent 250 ЕУР
Se izdava dvosoben vo Karpos 1 200 ЕУР
SE IZDAVA EXTRA STAN KAJ ZELEZNICKA NAJDOBRA CENA 200 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione