Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan sproti American koledz

230 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Тања 19 Qer 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se izdava stan na prizemje 50m2, kompletno namesten, sproti American koledz. Cena230 evra.
Тања
070236916
Leaflet
Në fillim