Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan vo Aerodrom 230e

230 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: LivIn Agencija Za Nedviznosti 20 Qer 02:04 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
LivIn Agencija Za Nedviznosti
Se iznajmuva stan vo Aerodrom so 4 kreveti 250 ЕУР
Se izdava dvosoben DUPLEKS stan vo Karpos 1 240 ЕУР
Stan vo Kapistec 50m2 67 500 ЕУР
Stan vo Kisela Voda 37m2 36 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Se izdava stan vo Aerodrom, stanot e celosno namesten so nov mebel, dvosoben.
LivIn Agencija Za Nedviznosti
LivIn - Agencija Za Nedviznosti Kontakt : 075/246-116 E-mail: [email protected] Adresa: Ul. Petar Pop Arsov br. 19
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Ul. Petar Pop Arsov br.19 Tregoje në hartë
075/246-116
LivIn Agencija Za Nedviznosti
075/246-116
Leaflet
LivIn Agencija Za Nedviznosti
Stan vo Kozle vo Luksuzna mini zgrada 190 000 ЕУР
Stan vo Taftalidze namesten nov 260 ЕУР
Stan vo Kisela Voda dupleks namesten 70 000 ЕУР
Se prodava prekrasen stan so dvor vo Karpos 4 45 000 ЕУР
Në fillim