Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan vo Aerodrom Ostrovo

250 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Ivan 16 Sht 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se izdava stan vo Ostrovo pozadi TC Skopjanka , pozadi slatkarnica Palma . Visoko prizemje , komplet namesten , internet , kablovska , centralno parno greenje.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione