Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan vo Aerodrom so pogled na Vardar

250 MKD /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Sonce Nedviznosti 06 Sht 11:34 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Sonce Nedviznosti
Se izdava stan vo Kapistec 300 ЕУР
Se izdava nov stan 95m2 na Vodno 500 ЕУР
Plac od 1600m2 vo Trnodol vo zelenilo 0 ЕУР
Hala za nezagaduvacka industrija so plac 198 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Agencija Sonce idava namesten stan na pocetokot na Aerodrom kaj Red kafe so prekrasen pogled na Vardar. Stanot e so povrsina od 72m2 so edna spalna na 9 kat idealen za bracni parovi , vraboteni ili studenti
Cena 250e
kon tel 070/787-127 070/739-868
Sonce Nedviznosti
Sonce Nedviznosti so svoeto dolgogodisno iskustvo i profesionalen kadar, raboti so stranski klienti i nivnite investicii vo Makedonija,kako i so domasni klienti koi imaat specificni baranja, no i tie koi imaat da ponudat kvalitetni nedviznosti. Najdobar kvalitet za vasite pari!
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dame Gruev No.1-6/9 Tregoje në hartë
077991712 070787127 070739868
https://www.realestatesun.com.mk
Leaflet
Sonce Nedviznosti
Se izdava prekrasen stan vo Debar Malo 500 ЕУР
Stanovi na samiot pocetok na Kapistec 69 000 ЕУР
Se izdava prazen stan vo Centar 200 ЕУР
Ekstra namalenie na stan Cento na samiot pocetok 39 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione