Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan vo Aerodrom

Jepet me qera nga: Violeta 04 Shk 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Se izdava kompletno namesten stan so tri spalna sobi, dnevna so trpezarija I kujna .So sopstven vlez so dvor I letnikovec. Povolen I za del.prostor ,ordinacija,kancelarii I.t.n.
Violeta
075808796
Leaflet
Në fillim