Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA STAN VO AERODROM

250 EUR /muaj

Jepet me qera nga: ЛИДЕР 16 Sht 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
SE IZDAVA STAN VO AERODROM SPROTI 7-CA.STANOT E 68 M2.POSEDUVA DNEVNA SO TRPEZARIJA, ZASEBNA KUJNA,DVE SPALNI ,BALKON.MESECNATA ZAKUPNINA IZNESUVA 250 EVRA. POVEKE INFORMACII NA 078 263-435 .

Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione