Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

Se izdava stan vo Aerodrom

200 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ДОМ ДИЗАЈН 11 Jan 15:05 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Odlicen stan vo N Lisice na 1kat 0 ЕУР
SE IZDAVA STAN VO BLIZINA NA PAZARCETO VO GjORE 220 ЕУР
Stan vo Kisela Voda 42 900 ЕУР
SE IZNAJMUVA TOP STAN VO CENTAR 350 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Станот се наоѓа во близина на паркот Ј.Сандански, на први спрат, со сопствено парно, зградата има лифт. Погодно за студенти.

Евидентен број: 22613
Контакт тел:078/329-048
Наташа
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Tregoje në hartë
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
  Online
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Trosoben stan nov so dve terasi 0 ЕУР
Nov stan kaj MVR  i drzavna bolnica 270 ЕУР
Garsonjera vo Aerodrom 29 000 ЕУР
Stan vo Taftalidze 52 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione