Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan vo Aerodrom

250 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Синиша 21 Gush 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Издавам стан под кирија за 3 студентки или за фамилија.
Синиша
078341327
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione