Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan vo Aerodrom

6 000 MKD /muaj

Jepet me qera nga: Tatjana 23 Maj 17:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
se izdava stan
Tatjana
071247914
Leaflet
Në fillim