Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan vo blizina na univerzitet FON

270 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Goran 23 Maj 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Издавам 3(трособен стан) на 4 кат со две тераси,подрум,два тоалета,реновиран(пвц прозори,блиндор врата,) наместен,клима,сопствено парно,
контакт 070/397-897
Në fillim