Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan vo Micurin

200 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Sonja 27 Qer 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се издава наместен двособен стан во одлична состојба во Мичурин.

Соња 072 530 960
Në fillim