Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan vo Micurin

0 MKD

Jepet me qera nga: Biljana 20 Maj 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Izdavam trosoben stan vo Micurin-Aerodrom.Stanot e kompletno namesten vo blizina na avtobuska na 3 ti sprat od 4 ima lift i centralno greenje . Sloboden parking pred zgrada.Sloboden e od juni
Biljana
078419012
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione