Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan vo Novo Lisice na prizemje

300 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: AMARI 17 Maj 11:43 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Se izdava stan vo Novo Lisice na prizemje so dvor Stanot ima dve spalni sobi namesten e vednas e vseliv.
AMARI
Agencijata se zanimava so prodazba na sekakov nedvizen imot:Stanovi, kuki, delovni prostori i placevi.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
SKOPJE Tregoje në hartë
078343707, 078403704, 078443510
Leaflet
AMARI
Kuka vo Dracevo 85 000 EUR
STAN VO KISELA VODA 63 000 EUR
Se prodava stan vo Taftaligje 84 000 EUR
Se prodava stan vo Aerodrom 74 400 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione