Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA STAN VO OSTROVO

250 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ДОМ ДИЗАЈН 02 Sht 13:37 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Nov luksuzen stan Centar 500 ЕУР
Prazna kuka vo Taftalidze 7 ЕУР
Namesten stan vo blizina na Gradska bolnica 300 ЕУР
SE IZDAVA EKSTRA STAN VO KAPISTEC 350 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се издава стан со 2 спални соби во близина на училиштето Браќа Миладиновци
Евидентен број 24159

Контакт Вања 077/700-236
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Tregoje në hartë
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Se izdava stan kaj Vero 2 250 ЕУР
SE IZDAVA PRAZEN STAN VO AERODROM 300 ЕУР
ODLICEN STAN VO NOVO LISICE 93 000 ЕУР
SE IZDAVA ODLICEN STAN ZA STUDENTI NA MEDICINA 200 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione