Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan

14 000 MKD /muaj

Jepet me qera nga: Димитар 01 Sht 00:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се издава стан 79м2, три спални соби, дневна соба кујна, бања, балкон, кабелска телевизија, интернет. Приземје. Наместен. Погоден за работници, студенти Населба Мичурин, општина Аеродром.
Димитар
076508419
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione