Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan

14 000 MKD /muaj

Jepet me qera nga: Димитар 02 Sht 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се издава стан 79м2, три спални соби, дневна соба, кујна, бања, балкон, кабелска телевизија, интернет. Приземје. Наместен. Погоден за работници и студенти. Населба Мичурин, општина Аеродром
Димитар
076508419
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione