Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA TROSOBEN KOMFOREN STAN VO AERODROM

0 MKD

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: KASTEL NEDVIZNOSTI 10 Korr 10:31 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI
NOV DVOSOBEN STAN VO DEBAR MAALO 250 ЕУР
 EKSTRA STAN OD 65 M2 VO CENTAR 70 000 ЕУР
ODLICEN TROSOBEN STAN VO DEBAR MAALO 350 ЕУР
PLAC ZA GRADBA VO MADZARI 99 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се издава стан во Аеродром спроти Палма со површина од 80 м2 на 4-ти спрат со лифт.
Станот располага со дневна соба со трпезарија, кујна, 2 спални соби, бања, тоалет и тераса.
Истиот е комплетно опремен со мебел и техника, централно греење, клима уред, телевизија, интернет, паркинг.

Цена: 390 еур месечно

Шифра: ИС 10440
KASTEL NEDVIZNOSTI
075454590
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI
Odlicen stan od 65 m2 vo Kozle 77 000 ЕУР
MAGACINSKI I DELOVEN PROSTOR - SAMPIONCE 0 МКД
IZDAVAME KOMPLETNO NAMESTEN SPRAT VO CRNICE 0 МКД
Trosoben komforen stan na Ognjan Prica 70 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione