Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA TROSOBEN STAN 85m2 VO AERODROM

260 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 03 Dhj 12:41 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
078383769
Leaflet
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се издава стан во аеродром тобако2,наместен 85м2 три соби,станот е на 10 спрат со лифт,парно кабловска,интернет.Слободен од 01.12.2020.

ШИФРА 6518

Доколку го барате идеалниот стан контактирајте не веднаш за да ви спремиме бесплатна понуда на станови според ваше барање.

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.facebook.com/novagrup0
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Бул.Партизански Одреди бр.37 Tregoje në hartë
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
078383769
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione