Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se iznajmuva celosno namesten stan

300 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Jovan 08 Tet 15:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
се издава стан од 82 квадрати во стариот дел на Ново Лисиче. Станот е со ориентација исток-југ-запад, има пространа дневна со трпезарија, засебна кујна со природна вентилација, две пространи спални, купатило и ВЦ. Станот се издава целосно опремен со мебел и со бела техника (шпорет, фрижидер, машина за садови, машина за перење...). Комплетно е во одлична состојба и се наоѓа во прекрасна мирна околина, со паркови и зеленила.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione