Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se iznajmuva kompletno ureden stan vo Aerodrom

250 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agencija Dom Art 19 Qer 18:14 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Stan od 63m2 vo Kisela Voda 49 990 ЕУР
Stan vo Centar s.392 55 000 ЕУР
Se iznajmuva nov namesten stan vo Adora Flatiron 300 ЕУР
Bunjakovec prazen stan za Kancelarija i ziveenje 230 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се изнајмува комплетно уреден стан на 3-ти кат,со 2 спални соби ,1 санитарен јазол,1 купатико,тераса, во Аеродром,спроти Т.Ц.Бисер.
Leaflet
s.051 Stan vo Aerodrom 40 000 ЕУР
Stan vo Centar s.392 55 000 ЕУР
Kuka vo Volkovo 80 000 ЕУР
Se iznajmuva luksuzno opremen stan vo Crnice 800 ЕУР
Në fillim