Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se iznajmuva namesten stan

270 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Marjan 29 Maj 04:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Trosoben stan 63 m2, so terasa i podrum, na prv kat. Stanot e renoviran celosno, so centralno gradsko greenje,mirna lokacija, jugoistocna orientacija, celosno opremen.
Leaflet
Në fillim