Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZNAJMUVA STAN AERODROM TC BISER

0 EUR

Jepet me qera nga: Ѓорѓи 30 Gush 09:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
SE IZNAJMUVA KOMPLETNO RENOVIRAN STAN VO AERODORM MEGJU GRADINKATA I T.C. BISER, NISKA ZGRADA, NA II-SPRAT, 68M2, SVETOL - NA JUGO-ISTOK DNEVNA, KUJNA I SPALNA, DECKATA E NA ISTOK, PODRUM 10M2. TEL. 078 38 61 38
Ѓорѓи
078 38 61 38
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione