Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se iznajmuva stan od 43m2 vo Aerodrom

0 MKD

Jepet me qera nga: Даниела 26 Maj 10:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Издавам празен стан 43м2 во нас.Аеродром - нова градба на 1 спрат, нов невселуван.
Цена по Договор.
Даниела
078400537
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione