Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZNAJMUVA STAN OD 5 TI AVGUST 2018

Jepet me qera nga: Veselinka 23 Maj 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
IZNAJMUVAM NAMESTEN I RENOVIRAN STAN NA TRETI KAT DO OSNOVNOTO UCILISTE LAZO ANGELOVSKI.
Veselinka
0038970340293
Leaflet
Në fillim