Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se iznajmuva Stan vo Aerodrom

250 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Novi Moznosti 21 Gush 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se iznajmuva Stan vo Aerodrom so dvejadi spalni sobi na vision prizemje kompletno openmen pogo den I za studenti I za semejstvo na miracle lokacija
Novi Moznosti
078210405
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione