Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se iznajmuva stan vo Micurin

150 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Goran 14 Shk 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se iznajmuva stan od 41 metar kvadratren, so edna spalna soba, so sopstveno parno i lift
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione