Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se iznajmuva stan vo naselba Aerodrom

0 MKD

Jepet me qera nga: Ksenija 06 Mar 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се изнајмува стан во населба Аеродром, кај Мајчин Дом, одлично сочуван, 78 квадрати, на 6 кат.
Цена по договор.
Ksenija
070314030
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione