Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se iznajmuva trosoben stan vo Ostrovo Aerodrom

250 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Вера Петкановска 05 Sht 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се изнајмува трособен стан во населба Острово, општина Аеродром. Станот е наместен со интернет и кабелска и со централно греење. Цена 250 евра месечно. Телефон за контакт 071/231-082 и 070/231-279.
Вера Петкановска
071231082
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione