Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Izdavam komplet namesten stan vo Aerodrom

200 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Elizabeta 08 Mar 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komplet namesten stan so centrelno greenje lokacijata e na samiot bulrvar sloboden od prvi april
Elizabeta
072221565
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione